ימים: א -ו: 8:00-19:00 ויום ו': 8:00 - 12:00
לייעוץ חייגו עכשיו

072-3945777

דף תודה

דף תודה

משרד עורכי דין עקראוי מזרחי הינו משרד המתמחה בדיני ירושות וצוואות תוך מתן דגש על מתן שירותי אישי ללקוחותיו. עם השנים, צבר משרדנו ניסיון עשיר בטיפול בצוואות וירושות ורכש כלים להתמודד ולאבחן מקרים מורכבים הדורשים טיפול משפטי מיוחד תוך מציאת פתרון מדויק ללקוח.

לקוחות משרד עורך דין צוואות וירושות נהנים מקשת רחבה של שירותים משפטיים בתחום דיני ירושות וצוואת ומקבלים מענה מקצועי לסוגיות משפטיות רלוונטיות להם הכל תחת קורת גג אחת. אנו מאמינים כי שירות אישי ומקצועי המתמקד בתחום משפטי אחד, מגדיל באופן ניכר את סיכויי ההצלחה וכן את שביעות רצון הלקוח מהטיפול המשפטי הניתן לו.

קצת על משרדנו

בראש המשרד עומדים עורכי הדין ערן עקראוי וישראל מזרחי המובילים את פעילות משרד וחולשים על העבודה המשפטית היוצאת ממנו.

עו
עו"ד ישראל מזרחי - L.L.B (שותף)
עו"ד ישראל מזרחי התמחה בפרקליטות חיפה ומחזיק ברישיון עריכת דין משנת 2010. במהלך פעילותו כעורך דין, העמיק עו"ד מזרחי את היכרותו עם עולם המשפט ורכש כלים משפטיים שונים המסעיים לו לשלב בין תודעת שירות גבוהה לצד הקפדה על מתן מענה משפט הולם וראוי לסוגיה העומדת בפניו.
עו
עורך דין ערן עקראוי - L.L.B (שותף)
עו"ד ערן עקראוי מחזיק ברישיון נוטריון ומורשה לבצע אימותים משפטיים שונים הדורשים אישור נוטריוני. עו"ד עקראוי מוסמך אף לבצע צוואה בפני רשות וכן לערוך מסמכים נוספים אחרים הדורשים אימות זה. עם ותק של למעלה מ- 13 שנים בעולם המשפט, עו"ד עקראוי רכש ניסיון רב ויכולת להשיג ללקוחות המשרד את התוצאה הטובה ביותר עבורם.

במה אנו מטפלים?

משרדנו חרת על דגלו להתמקד בתחום דיני ירושות וצוואות מתוך אמונה כי כל אדם באשר הוא צריך ומוכרח לדאוג לענייניו האישיים אחרי לכתו בשיבה טובה לעולם שכולו טוב. אנו מאמינים כי מעבר לסדר שיותיר אחריו המוריש בעריכת הצוואה, הרי שגם ימנע סכסוכים משפטיים בין יורשיו והעמקת השסע המשפחתי ביניהם. בין תחומי המשפט הבולטים בדיני ירושה וצוואת משרדנו עוסק בנושאים הבאים:

  • עריכת צוואות רגילות.
  • עריכת צוואה בפני רשות – עו"ד עקרואי הינו נוטריון מוסמך הרשאי לבצע צוואת בפני רשות וכן לערוך ולאמת מסמכים נוטריונים אחרים.
  • התנגדות לצוואה – משרדנו מטפל בהתנגדויות לצוואות ומייצג במידת הצורך הן את המתנגד והן את היורש אשר נגדו הוגשה ההתנגדות.
  • סכסוכי ירושה – תחום משפטי זה חוסה בצלו מגוון רב של אירועים שונים. משרדנו ערוך ומוכן להעניק את הטיפול המקצועי והמדויק ללקוח תוך איתור המענה הנכון ביותר עבורו.

האני מאמין שלנו

אנו מאמינים כי כל אדם זכאי לקבל את השירות המשפטי הטוב ביותר עבור סוגיות משפטיות שונות בחייו בפרט כאשר מדובר בדאגה ליום שאחרי. מתוך אמונה בעיקרון זה, משרדנו פועל ללא פשרות להשיג ללקוחותיו את הפתרון הטוב ביותר לסוגיה הנדרשת תוך דגש על מתן שירות אישי ומקצועי.

עבורנו שביעות רצון הלקוח מהשירות הניתן על ידנו הוא עיקרון יסוד הצועד לצד הקפדה על רשמיות, מקצועיות ואיתור פתרון משפטי נכון ומדויק ללקוח. אנו מאמינים כי הדרך לתוצאה לא פחות חשובה מהתוצאה עצמה כך שרק באמצעות מעטפת מלאה של שירות ומקצועיות, ניתן יהיה להשיג את היעד המבוקש.

כיצד ניתן להשיג אותנו

אמצעי ההתקשרות עם משרדנו רבים ומגוונים. ניתן לפנות אלינו באמצעות השארת הודעה באתר האינטרנט שלנו ואנו נשוב אליכם וכן ניתן לחייג אלינו ישירות למספר הטלפון המופיע באתר. אנו זמינים אף באפליקציית הוואטספ וערוכים להשיב לשאלותכם בנושא ירושות וצוואות וכל הכרוך בכך. ניתן לפגוש אותנו במשרדנו הנמצא ברחוב שד' משה גושן 2 קרית מוצקין בתיאום מראש. זה הזמן לדאוג ליום שאחרי ולהבטיח כי עניינכם האישיים יתנהלו בדיוק ובאופן שהייתם רוצים. השאירו לנו הודעה ואנו נפעל לשוב אליכם בהקדם.

קצת על משרדנו

משרדנו מתמחה זה שנים רבות בדיני צוואות וירושות תוך מתן דגש על יישום רצונו של הלקוח ועריכת המסמכים המשפטיים לפי רצונו ודעתו בדיוק כפי שרצה.
קו המנחה של משרדנו הוא כי רצונו של אדם כבודו והדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר בפעולות אשר יש לבצע לאחר לכתו של המוריש בשיבה טובה לעולם שכולו טוב.
משרדנו נוהג בזהירות יתרה בעריכת המסמכים המשפטיים ומוודא כי הלקוח הבין ומודע לתוכן הנרשם בהם וכן שבע רצון מהאופן בו יתקבלו החלטות הנוגעות לענייניו האישיים לאחר פטירתו.

במאמר זה דיברנו על:
המחבר
קצת על משרדנו

משרדנו עוסק זה שנים רבות בדיני צוואות וירושות תוך מתן דגש על יישום רצונו של הלקוח ועריכת המסמכים המשפטיים לפי רצונו ודעתו בדיוק כפי שרצה.

קו המנחה של משרדנו הוא כי רצונו של אדם כבודו והדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר בפעולות אשר יש לבצע לאחר לכתו של המוריש בשיבה טובה לעולם שכולו טוב.
משרדנו נוהג בזהירות יתרה בעריכת צוואות ומוודא כי הלקוח הבין ומודע לתוכן הנרשם בהם וכן שבע רצון מהאופן בו יתקבלו החלטות הנוגעות לענייניו האישיים לאחר פטירתו.

מעבר לעריכת צוואות, למשרדנו ניסיון עשיר ורב בייצוג לקוחות בהליכי התנגדות והגנה על צוואה.

עורך דין צוואות וירושות עקראוי את מזרחי תמונה ראשית - משרד עורכי דין עקראוי את מזרחי ושות'
עוד בנושא:
שתפו אותנו
צרו קשר עכשיו עם
עורך דין צוואות וירושות
לייעוץ חייגו עכשיו
052-5595831
פתח צ'אט
זמינים לשירותך 24/7
לייעוץ ללא התחייבות שלחו הודעה
דילוג לתוכן